Modlitwa do św. Charbela

Modlitwa do św. Charbela

Święty Ojcze Charbelu, który wyrzekłeś się przyjemności światowych i żyłeś w pokorze i ukryciu w samotności eremu, a teraz przebywasz w chwale nieba, wstawiaj się za nami. Rozjaśnij nasze umysły i serca, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę. Rozpal w nas miłość Boga i bliźniego.
Pomagaj w wyborze dobra i unikania zła. Broń nas przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi i wspomagaj w naszej codzienności. Za Twoim wstawiennictwem wielu ludzi otrzymało od Boga dar uzdrowienia duszy i ciała, rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych.

Wejrzyj na nas z miłością, a jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą, uproś nam u Boga łaskę, o którą pokornie prosimy, a przede wszystkim pomagaj nam iść codziennie drogą świętości do życia wiecznego. Amen.

charbel_p

5 odpowiedzi do “Modlitwa do św. Charbela”

  1. Święty ojcze Charabelu wstaw się za moim mężem który pogubił się w życiu oddalił się od Boga i. porzucił swoją rodzinę dla wiary w fałszywego bożka zwanego sai babą

  2. Święty ojcze Charbelu proszę cię za Martę oby Bóg dał jej siły i łaskę rozwiązania jej trudnych spraw i proszę cię upros łaskę zdrowia dla niej’

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *