KORONKA DO KRWI PANA JEZUSA

KORONKA  DO NAJDROŻSZEJ KRWI PANA JEZUSA

Na dużych paciorkach:
O Jezu, okryj Twoją Przenajdroższą Krwią cały świat! Obmyj wszelki brud grzechowy i odnów świat przez Ducha Świętego.

Na 10 małych paciorkach:
O mój Jezu, przebaczenia i Miłosierdzia, przez zasługi Twej Najdroższej Krwi.


 

Obietnice dla czcicieli Najświętszej Krwi Chrystusa

1. Ci, którzy swoją pracą codzienną, ofiary i modlitwy, wraz z Moją Najdroższą KRWIĄ i Moimi Ranami, ofiarują Ojcu Niebieskiemu w duchu pokuty i pojednania, mogą być pewni tego, że ich modlitwy i ofiary są zapisane w Moim Sercu, a od Ojca Niebieskiego oczekuje ich niespodziewanie wielka łaska, gdyż znajduje On w ich życiu i modlitwach wielkie upodobanie, toteż wysłucha ich modlitwy.
2. Ci, którzy dla nawrócenia grzeszników, ofiarują w łączności z Moją KRWIĄ i Ranami, swoje cierpienia, ofiary i modlitwy, będą odczuwać w wieczności podwójną szczęśliwość, skąd mogą wiele uprosić dla nawrócenia grzeszników.
3. Ci, którzy przed każdą Komunią Św. ze skruchą za własne grzechy, oraz świadome i nieświadome przewinienia, ofiarują Moją Najdroższą KREW i Moje Rany Bogu Ojcu, mogą być pewni, że nigdy nie przyjmą Komunii Św. niegodnie i przez to dostąpią chwalebnego Zmartwychwstania.
4. Ci, którzy po spowiedzi albo przedtem, ofiarują Moją Najdroższą KREW i Moje Rany jako Pokutę za wszystkie grzechy ich życia i jako dobrowolną pokutę odmówią Koronkę do Ran, dusze tych są tak czyste i piękne jak po chrzcie i dlatego mogą oni po każdej takiej spowiedzi uprosić łaskę nawrócenia dla jednego wielkiego grzesznika.
5. Ci, którzy ofiarują codziennie Najdroższą KREW za tych, którzy tego dnia skonają, gdy w imieniu umierających wyrażą żal, jak też ofiarują Najdroższą KREW za grzechy tych, mogą być pewni, że otworzą Niebo dla wielu konających, a sobie mogą wyprosić dobrą śmierć.
6. Ci, którzy z głębokim nabożeństwem i szacunkiem czczą Moją Najdroższą KREW i Moje Rany i to właściwie wykorzystują, kiedy ofiarowują to częściej w czasie dnia za siebie i za wszystkie grzechy, osiągną już na tym świecie słodki, błogi przedsmak Nieba i w sercach swoich odczują głęboki pokój.
7. Ci, którzy ofiarują – wyłącznie Mojej Osobie jako Bogu – za całą ludzkość, Moją Najdroższą KREW i Moje Rany, a szczególnie te od cierniem ukoronowania jako, pokutę i przebłaganie za grzechy świata, mogą odnowić pojednanie z Bogiem, złagodzić wiele ciężkich kar, uprosić wiele łask, a dla siebie samych zdobędą nieskończoną zasługę na Niebo.
8. Ci, którzy w ciężkiej chorobie ofiarują za siebie w połączeniu z ich cierpieniami. Moją Najdroższą KREW i Moje Rany, prosząc Mnie przez Moją Najdroższą KREW o pomoc i zdrowie, będą zaraz wysłuchani, ich boleści złagodnieją i natychmiast przyjdzie poprawa. Jeśli są nieuleczalnie chorzy, niech jakiś czas wytrwają a nadejdzie jeszcze dla nich pomoc.
9. Gdy ktoś w wielkim utrapieniu duszy odmówi Litanię do Najdroższej KRWI i ofiaruje tę KREW i Rany za siebie i bliźnich, odczuje natychmiast głęboki spokój, pomoc, niebiańską pociechę i przez to zostanie w jego cierpieniu wzmocniony albo wybawiony.
10. Ci, którzy zachęcają swoich bliskich do uczczenia Najdroższej KRWI, oraz Jej ofiarowywania i cenią Ją ponad inne skarby i bogactwa, oraz modlą się częściej do Mojej bezcennej KRWI z głęboką wiarą i ufnością, otrzymają zaszczytne miejsce przy Moim tronie i otrzymają wielką łaskę dla swoich bliskich, szczególnie dla ich nawrócenia.

30 odpowiedzi do “KORONKA DO KRWI PANA JEZUSA”

  1. Dziękuję Jezusowi Chrystusowi i Maryjo za laski i opiekę nad moim synem i synowa.Ktorzy są bardzo szczęśliwi. Duchu święty opiekuj się nimi chron od zlego.Niech spotykają na swojej drodze dobrych ludzi.Amen

  2. Jezu Kochany proszę o opiekę i zdrowie dla corki,wnuka ,mamy i całej rodziny.Maryjo Kochana pomóż mi.Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus teraz i na wieki Amen.

 1. O Krwi Chrystusa ,Pana naszego , udziel łaski nawrócenia i pojednania w mojej najbliższej Rodzinie.Szczegolnie
  Tadeuszowi , Robertowii, Sandrze, Katarzynie, Pawłowi,Tomaszowi,Elżbiecie oraz Alicji i Jej córkom..

 2. Niech bedzie Bog w Trojcy Sw.uwielbiony za Swoje dziela!
  Dziekuje Ci,moj Boze za Twoje niebianskie pomoce,z ktorymi spieszysz ku nam,aby otworzyc I wskazac nam kolejny szlak prowadzacy nieomylnie do Ciebie I do naszej szczesliwej wiecznosci.

 3. Choruje ktos u was w rodzinie na raka ?? Niech zrobi badanie moczu na zawartosc glifosatu. To substancja rakotworcza ktora rolnicy pryskaja masowo wszystkie zboza, a takze owoce i warzywa. Dokarmiaja bydlo pasza z glifosatem. Ten syf wykryto ostatnio w kaszach z lidla i ostatnio z biedronki. To jest tylko wierzcholek gory lodowej. Glifosat jest niemal w kazdym jedzeniu z marketu. Nie dajmy sie truc Polacy, trzeba to naglasniac. Wiecej mozecie dowiedziec sie na kanale youtube o nazwie: Marcin Bustowski

 4. Pragnę móc w pełni uczestniczyć we Mszy Świętej- w Eucharystii, oby mój mąż się nawrócił, zrozumiał to; aby nasz związek był czysty w oczacb PANA… – Bóg może wszystko, Jego moc jest nieograniczona… Przez krew i rany PANA JEZUSA CHRYSTUSA proszę zmiłuj się nad nami i całym światem.. PANIE.

 5. Codziennie modlę Się za syna, który stacza się coraz bardziej, niszczy całą naszą rodzinę, awanturuje się, krzyczy, przeklina nas, okrada, pije , pali, zażywa narkotyki. To wszystko trwa od 2 miesięcy i już brak sił i łez w oczach. Panie błagam pomóż, bo kto jak nie ty? Panie tylko ty możesz uzdrowić jego duszę i ciało. Amen

 6. Dziękuję Tobie Władcowszechwieczny, że objawiłeś mnie wiele tajemnic i nie zgubiłeś mnie w miejscu, kiedy przepadłbym stracony przez własną nieomylność w modlitwie do Pana, którym jesteś i będziesz we wszechczasie i jesteś na wieki wieków Amen.

 7. Paine Prosze o swiatlo dla mojego meza o nawrocenie na dobra droge. Kochamy i czekamy na Ciebie. Wroc do domu do swoich dzieci i do zony ktora wybacza Ci wszystko. Amen

 8. Tobie Panie Jezu polecam się w swoich słabościach i niedoskonałości duchowej i cielesnej ,powierzam Ci swój ziemski los .Proszę o opiekę . Tadeusz G

 9. Panie Jezu ile Ci zawdzięczam i dziękuję za otrzymane łaski, jednocześnie proszę o zdanie studiów dla syna, spotkania na swej drodze dobrych ludzi, odkrycia swego powołania.

  1. Dziękuję Ci Jezu za te momenty, w których miałam pokój w sercu , że mnie uzdrowiłeś z depresji, za te niebiańskie pocieszenie. Dziękuję za Twoje obietnice

 10. Za Duszę w Czyścu cierpiące szczególnie opuszczone i zapomniane przez swych bliskich aby jak najprędzej przeszły przez Bramę Niebieską

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *