Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.
Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.
Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.
Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.
Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.
Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.
Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.
Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej – Soli Deo! Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej. Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

68 odpowiedzi do “Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej”

   1. Najświętsza Panienko błagam o wybaczenie za grzechy moje za to że jestem taki słaby, przez to że jestem taki słaby, przysparzam Ci Piękna Pani tyle cierpienia. Błagam bądź milościwa mnie grzesznemu. Kocham Cię Boża Mateńko.

   2. Najukochańsza Królowo dziękuję za wszystkie łaski które do tej pory otrzymałam. Proszę wypros u Twego Syna Jezusa Chrystusa Pana naszego żebym wyszła z długów i zarówno mój kochany wnuczek i moje dzieci były zdrowe.prosze też żeby mąż wyszedł z alkoholizmu. Tylko Ty mateńko i Twój Syn możecie mi pomóc. Oddaje wszystkie moje prośby o które codziennie proszę Tobie Matuchno i Twojemu Synowi Naszemu Panu.Panie Jezu proszę pomóż mi.

  1. Najświętsza Panienko błagam o wybaczenie za grzechy moje za to że jestem taki słaby, przez to że jestem taki słaby, przysparzam Ci Piękna Pani tyle cierpienia. Błagam bądź milościwa mnie grzesznemu. Kocham Cię Boża Mateńko.

  2. Najukochańsza Mateczko moja proszę cię dopomóż mi w trudnej sytuacji w jakiej się znajduje ze swoim synkiem jestem samotną matka dopomóż mi w sprawach finansowych i mieszkaniem żebym jak najszybciej kupiła własne mieszkanie i miała gdzie mieszkac ze swoim synem.Matuchno ratuj mnie i dopomóż mi z mieszkaniem blagam Cię.

 1. Matko Przenajświętsza b?agam cię o wybaczenie za zwątpienia moje w Twoją Osobę, za grzechy pychy i egoizmu. Wstaw się za mną do Pana naszego o zbawienie mojej marnej duszy, o pomoc w wypełn?eniu Planu Bożego.

 2. Uwielbiam cię Maryjo matko przenajświętsza, miej w opiece Łukasza mojego szwagra i daj mu laskę wiary oraz wstaw się za niego u swojego syna prosząc go o uzdrowienie oto proszę ciebie ja twój sługa ,który cię uwielbia i chwali na wieki.

 3. Matuchno dziękuję Ci że jesteś ze mną z moim mężem i synami. Blogoslaw nam i prowadź nas przez to trudne życie ziemskie, pomagaj pokonywać trudności jakie spotykamy na swej drodze życia. Kocham Cię. Twoja na zawsze Małgorzata.

  1. Matko moje jedyna Maryjo Krolowo Polski przepraszam Matenko za wszystkie moje grzechy ktore Cie tak bardzo zranily prosze pomagaj mi omijac zlo abym nigdy Cie nie zranila blagam Matenko Moja poblogoslaw Bog Zaplac

 4. Mateczko kochana zawierzam Ci pod opieka cały świat a w szczególnościPolskę .
  Błagam chroń nas od nieszczęść błogosław nam
  w pracy i w naszym życiu codziennym .
  Zachowaj nas od wojny ,głodu ,klęsk żywiołu ,katastrof .
  Otocz pomocą matko swe dzieci wspieraj nad w każdy dzień.
  Kochająca Cię Bogusława

   1. Mario Pani Nasza , przepraszam za Grzechy moje, stanę się teraz innym Człowiekiem, proszę ciebie weź mnie pod twoją obronę.

 5. Matenko kochana okryj płaszczem moją cörkę jej męża I synka otocz ich Matczyną opieką ,proszę cię by zmienili swoje myslenie proszę o ich nawrocenie,błagam chron ich od nieszczesc, blogoslaw im w codziennym zyciu.

  1. Mateczko modlę się do Ciebie w każdy dzień i każdym dniu z Tobą rzmawiam.
   Kocham Cię , dziękuję za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzasz. Zawierzam Ci moją rodzinę moich bliskich i siebie. Błogosław nam proszę 2020 roku wysłuchaj naszych próśb otocz nas swoją opieką. Chroń nas od nieszczęść.

 6. Maryjo, Królowo rodzin, Ucieczko grzeszników oddaję Tobie mojego męża Dawida. Wypraszaj mu nawrócenie, oczyszczenie i uwolnienie duchowe, niech to całe zło się od niego odlepi. Pomóż także i mnie walczyć z moim obżarstwem i lenistwem.

 7. Matko Słowa Przedwiecznego jestem Ci dozgonnie wdzięczna za już okazane łaski choć minął dopiero 17 dzień, gdy odmawiam Nowennę Pompejańską. Już otrzymałam więcej niż prosiłam.
  Cudowną Kobietę wybrał Pan Bóg na Matkę Swojego Syna Jezusa Chrystusa.
  Polecam Twej opiece również moje dorosłe już dzieci, by otworzyły swoje serca na Pana Boga Żywego.
  Wdzięczna za okazane łaski
  M. N.

 8. O Najświętsza Matko błagam o nawrócenie dla mojej żony Magdaleny i o odstąpienie od grzechu cudzołóstwa. Niech się dzieje wola Boża Amen

  1. Matko Moja Jedyna blagam Cie o wzruszenie serca mojego syna ukochanego ktory jest zagniewany Wraz ze swoja zona pamietam rodzicow masz tylko jednych tak szybko odchodza straciles ukochanego tatusia naszego lza chwile odejde Ja zostajesz Sam nie Jaden raz zapragnierz aby uslyszec obojetnie jakie slowo lecz bedzie tylko cisza nie trac czasu na blache spray kocham rodzicow tym bardziej ze miales nas dobrych rodzicow

 9. Mateńko nasza królowo miej nas w opiece umacniaj w wierze nas biednych grzeszników upraszaj u swego syna łaski które są nam potrzebne obyśmy się nie potępili prowadź nas Krolowo abyśmy mogli z całego serca nawracać się naucz nas miłości tak jak kocha Bóg

 10. Witaj moja kochana Mateczko!
  Bądź wola Twoja zajmij się proszę moimi sprawami o które w codziennej modlitwie pokornie proszę.
  Racz wybaczyć uchybienia dnia codziennego.
  Przepraszam Cię jak dziecko , które coś zrobiło źle.
  Zachowaj nas od klęsk żywiołu ,nieszczęść,katastrof , kataklizmów.
  Otocz płaszczem swej opieki.
  Zawierzam Ci pod opiekę Polskę i cały świat.
  Proszę Cię dla nas wszystkich o opiekę,zdrowie, błogosławieństwo.
  Wyproś nam u Twego Syna a Pana Naszego Jezusa Chrystusa wszelkie łaski , opiekę i odpuszczenie grzechów.
  Proszę pokornie o odpuszczenie grzechów ,również dla wszystkich ludzi
  na świecie ,którzy zmarli.
  „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci niech odpoczywają w pokoju wiecznym ament”

  Kocham Cię moją Mateczko!
  Bogusława

 11. Dziękuję Ci moja najukochańsza Mateczko za opiekę i każdy dzień mojego życia.
  Błagam wysłuchaj moich próśb i wybacz moje potknięcia.
  Zawsze kochającą Cię Bogusława

  1. Mateńko Najukochańsza dziękuje Ci za otrzymane łaski. Powierzam Twojej opiece moja córkę ulecz ja, pomóż jej i wskaż właściwa drogę. Proszę Cię błogosław jej. Mateńko w Tobie jedyna nadzieja.

 12. Mateczko Najukochańsza !
  Proszę i błagam o pomoc .
  Otocz wszystkich ludzi w Polsce i na całym świecie płaszczem swej opieki.
  Zachowaj nas od zagłady

 13. O matko Królowo różańca św weź mnie w opiekę swoją i wskaż drogę która mam kroczyć, zabierz ode mnie ciężar złych myśli i zdarzeń w moim życiu powierzam Ci moje smutki i radości i proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa, uproś dla mnie mateńko wszystkie potrzebne mi łaski. Amen

 14. Miej w opiece Mateńko cala moja rodzine i caly nasz swiat. Pomagaj nam nieustannie. Ratuj nas Matko Boza i nalej w nasze serca wiary, nadziei i milosci. Badz pozdrowiona Matko Syna Bozego.

 15. Mateczko Najukochańsza jak co dzień odmawiam różaniec i modlę się do ciebie zawierzajac ci różne sprawy.
  Dziękuję za pomoc,wsparcie oraz otrzymane łaski.
  Mateczko zawierzam ci dzisiaj nasz kraj Polskę oraz cały świat powstrzymaj pandemię chroń nas przed jej skutkami i śmiercią.
  Proszę Mateczko wysłuchaj mojej modlitwy.

 16. Mamusiu moja Kochana ja chciałabym Ci z całego serca podziękować za Twoją obecność przy mnie, nawet kiedy obrażałem Boga, Pana naszego Jezusa Chrystusa i Ciebie Mateczko moja Ty Zawsze Byłaś przy mnie i za mną się wstawiałaś pomimo tego co robiłem. Miałem już nie żyć, bo nikt nie dawał mi cienia szansy na to że przeżyje w wyniku ciężkiej choroby i jej powikłań, a teraz minęło już ponad 9 lat jak wyszedłem że szpitala i mogę się cieszyć z życia, które ponownie otrzymałem. Do tej pory nie byłem dobrym katolikiem, ale mam nadzieję że przy Twojej Matczynej pomocy uda mi się naprawić moje błędy i kroczyć drogą Pańską tak jak nauczył nas nasz Pan Jezus Chrystus.

 17. Mateczko Najukochańsza!
  Znów jak codzień modlę się
  do Ciebie i Twojego Syna.
  Dziękuję Wam za liczne łaski, opiekę i pomoc okazaną.
  Proszę o odpuszczenie grzechów moich.
  Proszę o dalszą pomoc i opiekę.
  Kocham was bardzo.

 18. Matko Boża proszę Cię o pomoc w wyjściu z problemów finansowych, postaw na naszej drodze osobę, która mogłaby nam w tym pomóc.

 19. Kochana Matko … Ja również z całego serca oddaję się Tobie w opiekę … Już nie mam siły … Proszę dopomóż mi znaleźć pracę …. Z całego serca oddaję się Tobie … błagając o opiekę …. i pomoc ….

 20. NMP, Mamo, dziękuje za wszystko i prosze o ublaganie Twego Syna o dar godnej pracy jak najszybciej dla nas, szczegolnie dla Bogdana.Pomoz nam.Dziekuje z miloscia.

 21. Wszystko Ci wyznalam szczerze Maryjo. Weź to wszystko i działaj według SWEGO UZNANIA bo nie jestem godna mienić się Twoja niewolnicaą ,ani Syna Twego umiłowanego i naszego JEDYNEGO ZBAWICIELA
  .Działaj we mnie za mnie i przeze mnie ,Amen

 22. Mateczko kochana!
  Dziękuję za wszystkie łaski ,
  pomoc i opiekę Twoją ,Twojego Syna Jezusa
  oraz Pana Naszego.
  Proszę o przyjęcie mojej dzisiejszej mszy świętej oraz modlitwy jako podziękowanie za uzyskane laski.
  Proszę o pomoc i dalszą opiekę nad osobami i sprawami zawierzonymi Wam ,które są tylko Wam wiadome
  Kocham Was bardzo jak trudno bez Was żyć

 23. Mateczko Najdroższa!
  Dziękuję za wysłuchanie moich próśb i pomoc.
  Dziękuję Tobie, Twojemu Synowi Jezusowi i Panu naszemu.
  Bardzo, bardzo dziękuję
  za wszystkie łaski okazane szczególnie w dniu dzisiejszym ,których tak
  bardzo, bardzo potrzebowałam.
  Dziękuję za pomoc i opiekę.
  Kocham Was bardzo!

 24. Mateńko Najukochańsza miej mnie w swojej opiece . Pozwól mi wyzdrowieć dla mojej rodziny. Żebym mogła pracować dla niej i żebym mogła spędzać z nią czas. Bardzo Cię proszę. I bardzo Cię kocham. Miej mnie w swojej opiece i pomóż mi dzisiaj. Żebym spędziła miły cza z moim synem

 25. Mateczko Najświętsz dziękuję Ci za wszelkie łaski które otrzymuję od Ciebie każdego dnia. Zamierzam Tobie całe moje życie i życie mojej rodziny.
  Proszę wysłuchaj moich próśb o które się teraz modlę w tym trudnym dla mnie okresie życia…
  Matko Boża módl się za Nami❤

 26. Matenko kochana pomóż nam. Tak długo walczymy z nałogiem mego brata. Nic się nie zmienia. Nie mamy już sił. W Tobie nasza nadzieja, tylko Ty możesz nam pomóc. Błogosław nam i nie opuszczaj.

 27. Mateszko Przenajświętsza proszę opiekuj się moja rodzina i proszę wypros u Twego syna łaskę o pomoc wyjścia z problem ów finansowych.Nie mam już sił. W Tobie moja nadzieja. Proszę wysłuchaj moich próśb o które codziennie się modlę. Miej w opiece mojego kochanego wnuczka..Dziękuję za wszystkie łaski które do tej pory otrzymałam .Matko Boża módl się za nami

  1. Najukochańsza Królowo dziękuję za wszystkie łaski które do tej pory otrzymałam. Proszę wypros u Twego Syna Jezusa Chrystusa Pana naszego żebym wyszła z długów i zarówno mój kochany wnuczek i moje dzieci były zdrowe.prosze też żeby mąż wyszedł z alkoholizmu. Tylko Ty mateńko i Twój Syn możecie mi pomóc. Oddaje wszystkie moje prośby o które codziennie proszę Tobie Matuchno i Twojemu Synowi Naszemu Panu.Panie Jezu proszę pomóż mi.

 28. MATECZKO modlę się do Ciebie, Syna Twojego i Pana Naszego codziennie dziękując Wam za wszystkie łaski otrzymane od Was , pomoc i opiekę.
  Proszę powstrzymajcie wszelkiego rodzaju klęski żywiołu i pomóżcie nam w tak trudnym czasie, proszę o opiekę i pomoc osobom ,które zawierzylam Wam,
  Za wysłuchanie moich próśb dziękuję.
  Kocham ❤️ i miłuję Was ❤️bardzo❤️

 29. Mateszko kochana powierzam Ci wszystkie sprawy trudne moje i całej mojej rodziny. Proszę Cię Królowo o wstawiennictwo za mnie do Syna Twojego Jezusa Chrystusa.Prosze zajmij się moimi i moich dzieci problemami Przepraszam że jestem tak słaba i powątpiewałem nieraz i grzeszylam. Dziękuję Pani Jasnogórska za łaski które do tej pory otrzymałam.

 30. Mateczko Jezusku Panie mój modlę się do Was codziennie prosząc o waszą opiekę i pomoc jednocześnie dziękując za otrzymane łaski i dalszą opiekę.
  Kocham ❤️ Was.
  Błagam o wysluchanie moich próśb

 31. Matuchno kochana dziękuję że jesteś przy mnie nawet wtedy kiedy obrażam Boga.Pros,e pomóż mi wyjść z trudnej sytuacji finansowej.zawierzam Tobie Królowo cała moją rodzinę.Blagam o wysłuchanie moich prosb

 32. Mateczko Najdroższa Jezusku ❤️ Panie Mój dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, proszę o dalszą opiekę i pomoc, proszę o oddalenie wszelkich chorób u osób, które Wam zawierzyłam , proszę o wlanie w ciała zawierzonych duże ilości zdrowia i siły Kocham Was bardzo ❤️❤️❤️❤️❤️

 33. Najukochańsza Królowo dziękuję za wszystkie łaski które do tej pory otrzymałam. Proszę wypros u Twego Syna Jezusa Chrystusa Pana naszego żebym wyszła z długów i zarówno mój kochany wnuczek i moje dzieci były zdrowe.prosze też żeby mąż wyszedł z alkoholizmu. Tylko Ty mateńko i Twój Syn możecie mi pomóc. Oddaje wszystkie moje prośby o które codziennie proszę Tobie Matuchno i Twojemu Synowi Naszemu Panu.Panie Jezu proszę pomóż mi.

 34. Najukochansza Matuchno miej w opiece mnie i mojego syna Filipa nigdy Nas nie opuszczaj wstawiaj się za Nami do Jezusa Chrystusa i ratuj Nas z trudnej sytuacji prosze wysłuchaj mych próśb i łask o ktore prosze dopomóż mi w sprawach finansowych i z mieszkaniem żebym jak najszybciej kupiła własne mieszkanie tu w Warszawie i miała gdzie mieszkać ze swoim synkiem.Dopomóż żebym jak najszybciej tez spłaciła wszystkie długi.Maryjo Nasza Najukochańsza Mateczko miej Nas w swojej opiece i Błogosław Nam.

 35. Mateczko Najdroższa ❤️ codziennie z Tobą iTwoim Synem Jezuskiem rozmawiam podczas codziennej mojej modlitwy , codziennie mówię Wam o moich sprawach tych wesołych i smutnych . Teraz jest więcej tych smutnych.Proszę moja Najukochańsza Mateczko Ciebie o łaskę wysłuchania oraz proszę aby Twój Syn Jezusek zechcial mnie wysłuchać .Mateczko Najdroższa Jezusku Panie Mój proszę o pomoc i
  opiekęę zdrowie.Dziekuję za wszystkie otrzymane łaski ❤️

 36. Mateczko Najdroższa
  Dzisiaj znów zwracam się do
  Ciebie o pomoc.
  Mateczko proszę wstaw się u Twego Syna Jezusa aby zechciał mnie wysłuchać i przyjąć moją modlitwę
  Za wszystkie otrzymane łaski dziękuję ,a za popełnione grzechy przepraszam iproszę o odpuszczenie grzechów❤️

 37. Najukochańsza Mateczko moja proszę cię dopomóż mi w trudnej sytuacji w jakiej się znajduje ze swoim synkiem jestem samotną matka dopomóż mi w sprawach finansowych i mieszkaniem żebym jak najszybciej kupiła własne mieszkanie i miała gdzie mieszkac ze swoim synem.Matuchno ratuj mnie i dopomóż mi z mieszkaniem blagam Cię.

 38. Proszę o nawrócenie i przemianę serca znajomego. Proszę aby przestał kłamać i aby zerwał kontakt z kochanką. Proszę o naprawienie relacji z nim, „za prawdę” zerwał ze mną znajomość. Matko miej go w opiece, wyrwij go ze szpon złego ducha. Jezu Ty się tym zajmij ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *