Od Autora

Jakiś czas temu sam omijałem takie strony, nie przedstawiały one na tamten czas zbytniej wartości. Kroczyłem jednak zawsze z Bogiem nawet o tym nie wiedząc, pewnego dnia upomniał się On o mnie. Dziś tworzę stronę dla takich jak niegdyś ja ,nie  znających się na modlitwie, na różańcu i jego tajemnicach. Prosto i obrazowo wręcz „łopatologicznie” przedstawię Wam największy dar jaki mamy od SAMEGO BOGA!

Jest Ci źle? Nie wiesz co dalej? Byłaś (łeś) u wróżki -Szukasz pomocy tam gdzie nie trzeba!!!!! Zacznij się modlić…

Często popadamy w sidła „złego”, gdyż nie zdajemy sobie sprawy z tego co nas otacza i czym sami się otaczamy.

Wróżbiarstwo, astrologia, jasnowidztwo, posługiwanie się medium, wywoływanie zmarłych, korzystanie z horoskopów i amuletów, talizmany, pierścienie Atlantów, reiki, bioenergoterapia i homeopatia, zen, joga, wschodnie sztuki walki, techno – to tylko niektóre przejawy okultyzmu. Wielu z Was zapewne powie:  Cooo?!! bioenergoterapia i homeopatia, joga ?!! To złe? Niestety tak, sam się kiedyś z tego śmiałem. Zbadajcie sobie to sami.

Dziś szczególnie jesteśmy świadkami tego, jak szatan wytęża siły, by stworzyć iluzję swojego zwycięstwa nad człowiekiem. Tak naprawdę jednak jego władza uwidacznia się tylko tam, gdzie człowiek pozwala mu działać, gdzie słabnie więź z Jezusem, gdzie wkrada się grzech.

Swoją niewiernością Pierwszemu Przykazaniu człowiek sam poddaje się diabłu, wobec którego jest potem bezsilny. Jeżeli jednak człowiek zdecydowanie odrzuci wszelkie praktyki okultystyczne oraz podczas spowiedzi przylgnie z ufnością i wiarą do Jezusa, uznając Go za swojego jedynego Zbawiciela i Pana, wtedy Jezus przyjdzie do niego z całą swoją miłością, czułością, dobrocią i nieskończonym miłosierdziem, które gładzi wszystkie grzechy oraz uwalnia od wszelkich zniewoleń.

Polecam Wycieczkę do Sanktuarium św. Ojca Pio pod Częstochową (Przeprośna Górka) w dniach w których są organizowane Otwarte spotkania (każda trzecia sobota miesiąca) ze wspólnotą Miłość i Miłosierdzie Jezusa .Latem potrafi przyjechać ponad 6000 osób na to spotkanie prowadzone przez Ojca Daniela. Odnalazłem tam Samego Boga, jego Syna naszego Zbawiciela oraz zrozumiałem jak Matka Najświętsza kocha nas grzeszników. Doznałem także łaski „Spoczynku w Duchu Świętym”. Nie sposób ominąć też tego co widzimy i słyszymy będąc w tym miejscu. Zobaczycie ludzi opętanych, usłyszycie diabelskie krzyki. Latem naliczyłem ponad 20 zniewolonych osób…  Wiele ludzi doznaje tam cudownych uzdrowień i uwolnień. W tych dniach zobaczycie ludzi z całego Kraju i Świata. Gorąco polecam te spotkania. Bóg z Wami.